[RADY LAPTOPOWEGO MILIONERA] SPOSOBY ZARABIANIA PRZEZ INTERNET

Rady laptopowego milionera to seria wpisów zainspirowanych działaniami ludzi, którzy osiągnęli sukces i wolność finansową.  


Dzisiejszy wpis mówi sposobach zarabiania przez internet, które z większym lub mniejszym powodzeniem sama sprawdziłam, lub sprawdzili je inni. Nie gwarantuję od razu, że pieniądze zaczną spływać na konto strumieniami, ale zawsze pomogą podreperować domowy budżet.
DOMOWA WYPRZEDAŻ 
Jeśli co roku wyjeżdżając na wakacje obawiasz się włamania do mieszkania z powodu zbyt dużej ilości nagromadzonych "skarbów", jeśli wstając z łóżka, potykasz się o starą pralkę, lub jeśli Twój kot zamieszkał w zakurzonym dywanie, może pora zastanowić się nad sprzedażą większości z nieużywanych rzeczy. Istnieje wiele portali pośredniczących w sprzedaży używanych ubrań, mebli, sprzętu gospodarstwa domowego, bibelotów, książek itp. Idea pozbywania się niepotrzebnych przedmiotów ze swojego otoczenia ściśle nawiązuje do filozofii minimalizmu, a przy okazji pozwala na zdobycie dodatkowej gotówki, np. na wakacje w Hiszpanii. 


HANDEL
Sposób znany od tysiącleci. Kupujesz taniej - sprzedajesz drożej. Możesz handlować czymkolwiek - gumkami do mazania, kosmetykami czy biżuterią sprowadzaną z Chin. Wystarczy odrobina wyobraźni i systematyczność w reklamowaniu się na portalach społecznościowych. Schemat działania jest taki sam jak w przypadku domowej wyprzedaży.


ANKIETY
Choć wypełnianie internetowych ankiet to dość czasochłonny sposób, to jednak warto się tym zainteresować, zwłaszcza że za jedną ankietę można zarobić od 3 do 50 zł. Ankiety przychodzą albo na naszego maila, albo rejestrujemy się w specjalnych serwisach z ankietami. 
Zainteresowanych odsyłam pod link:  KLIK OFERUJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI 
Potrafisz projektować strony www, układasz treningi personalne, jesteś dobry z matmy, piszesz świetne wypracowania, a może organizujesz wycieczki zagraniczne? Ogłoś to w internecie! Oferuj wszystko co jesteś w stanie robić zdalnie, bez dojazdu do klienta. Warto, żeby Twoje umiejętności były poparte jakimś certyfikatem lub referencjami, szybciej wzbudzisz zaufanie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zdobyć klientów.


PROWADZENIE WŁASNEJ STRONY W INTERNECIE 
Sposób na zarabianie determinowany ilością wyświetleń. Zarabiasz dzięki reklamom - im więcej wyświetleń - tym więcej pieniędzy spływa na Twoje konto. Najprostszym i najlepszym sposobem jest założenie funpage na facebooku lub prowadzenie bloga. Pamiętaj jednak żeby tematyka była jednorodna, a posty pisane z pasją. Na byle gównie hajsu nie zbijesz.
PROGRAMY PARTNERSKIE
Brzmi tajemniczo, ale krótko mówiąc są to narzędzia internetowego marketingu. Najczęściej tworzone są przez sklepy internetowe. Ich oferty skierowane są zazwyczaj do osób które posiadają już własną stronę internetową i dzięki temu mogą reklamować dane produkty u siebie. Za udział w programach można otrzymać nawet do 40% prowizji od sprzedaży reklamowanego produktu.
Sposobów zarabiania w internecie jest całe mnóstwo, nie sposób ich wszystkich wymienić. Trzeba być tylko kreatywnym. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej jak zarabiać w Internecie, zapraszam na bloga:

A czy Wy macie jakieś sposoby zarabiania, którymi chcielibyście się podzielić?
Zapraszam do komentowania :) 

1 komentarz:

Copyright © 2016 ŻYJ ZIELONO , Blogger