X TARGI NATURA FOOD ORAZ VI TARGI BEECO W ŁODZI

Zachęcam do udziału wszystkich zakręconych na punkcie zdrowego jedzenia i naturalnego, ekologicznego stylu życia!
Już za miesiąc, w terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych.  
Uczestnictwo w targach to niesamowita okazja do zapoznania się z szeroką ofertą producentów zdrowej, ekologicznej żywności, kosmetyków i produktów naturalnych, a także możliwość zrobienia zakupów. 

Na informację o targach trafiłam zupełnie przez przypadek, chociaż w przypadki nie wierzę. Będąc w jednym z Polskich Sklepów w Irlandii (gdzie aktualnie mieszkam), zakupiłam czasopismo Harmonia (o ironio sprzed kilku miesięcy), w którym właśnie była informacja o wspomnianych targach. Tak się świetnie składa, że będę akurat w tym terminie w Polsce, więc postanowiłam nie tracić okazji i od razu zakupić bilety. Na targach będę w piątek (13.10), lecz nie jestem ani wystawcą, ani prelegentem, będę tam jedynie rekreacyjnie, jednak w koszulce z logo bloga! Więc jeśli macie ochotę poznać mnie osobiście, śmiało podchodźcie, jeśli mnie zauważycie! 


Chcesz mieć koszulkę z logo bloga?
Daj mi znać w komentarzach!


Bilety na wydarzenie można kupić tutaj: 
W oficjalnej informacji prasowej czytamy:
NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które branża czeka z niecierpliwością. Co roku obecni są liczni stali wystawcy – znani już dobrze odwiedzającym, jak również pojawiają się nowe firmy oferując szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi lub też odwiedza wydarzenie jako miłośnik i propagator zdrowego stylu życia, z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. 
Tegoroczna edycja targów zapowiada się równie interesująco, czego dowodem jest ogromne zainteresowanie producentów, dystrybutorów i hurtowników udziałem w naszym wydarzeniu. Jak co roku przygotowywany jest również bogaty program wydarzeń towarzyszących skierowanych zarówno do branży, jak i konsumentów oraz miłośników zdrowego stylu życia i smakoszy. Wśród najważniejszych punktów programu znajdą się Akademia Biokuriera, Forum EKObranży, BIObiznes Forum, 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych i 2 Forum Alergii oraz pokazy kulinarne, konkursy oraz porady, bezpłatne badania, pokazy makijażu.  
Mam nadzieję, że zobaczymy się już za miesiąc na Targach! 
Dajcie znać czy się wybieracie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ŻYJ ZIELONO , Blogger